Gillection

Teenused

Teenuste menüü:

Pulmakorraldus

Minu roll pulmakorraldajana keskendub eelkõige pruutpaari soovide ja unistuste ühendamisele just nende ootustele vastavate teenusepakkujatega. Mina nimetan neid teenusepakkujaid tegelikult “töömesilasteks”, kes kõik töötavad meie ühise eesmärgi nimel.

Jagan omast kogemusest soovitusi valikute langetamisel või nõustan sind, mida tuleks silmas pidada peokoha, toitlustuse, muusikute, fotograafide ja teiste abiliste valimisel.

Loome koos põneva peoprogrammi ning olen kohal kogu ürituse ajal, et tagada peo sujuv kulgemine ja külalistele meeldiva kogemuse saamine.

Peokorraldus

Pidu ei ole lihtsalt pidu. Pidu on tähtsa sündmuse meeldejäävaks muutmise kunst. Olgu tegemist sünnipäeva, juubeli, katsikute, kihlumise, tüdrukuteõhtu või ükskõik millise sündmusega, mis vajab veidi ettevalmistust.

Usun, et iga sündmus sujub paremini kui on keegi, kes jagab kogemusi, teadmisi ja ideid.
Sinu peopäev on heades kätes. Kas oled valmis üheks meeldejäävaks peoks?

Dekoreerimine

Dekoreerima ehk kaunistama, ehtima. Igal meeldejääval sündmusel leidub alati mõni ruum või ala, mida on võimalik kujundada veel ilusamaks, uhkemaks, silmapaistvamaks ja meeldejäävamaks.

Koos tellija soovidega valime sobivad kujundused, värvid, sisustuselemendid ja ma sätin need peoks valmis. Minu jaoks kõige toredamad väljakutsed on just erinevad stiilid või teemad.

Minu suurim tugevus seisneb selles, et olen alati valmis hoolitsema kõige eest alates kutsetest kuni peoruumi kujundamiseni. Seega on kutsed, albumid, karbid, küünlad, kohakaardid, ruumikujundused, floristika ja palju muud kõik minu enda käekirjaga loodud, kohandatud, ning põhinevad alati inimese enda soovidel.

Floristika

Floristika ehk lilleseade. Lilled ja taimed on üks olulisemaid sisustuselemente mistahes peol. Olgu see üks roos vaasis või sületäis päevalilli vannis. Siinkohal saan aidata sobivate lillede valimisega, tellimisega, sättimisega.
Kui oled mind valinud oma peole appi, siis hoolitsen nii kokkulepitud seadete ja kimpude eest kui ka külaliste kingitud lillede sättimise eest.

Igapäevaselt on võimalik lilleseadeid tellida Pärnus.

Muuda tähtis sündmus oma lähedas(t)e jaoks unustamatuks. Jäta erilise tähtpäeva meeles pidamine meie hoolde: tuletame meelde ega lase Sinu jaoks tähtsal päeval meelest minna. Lisaks teeme Sinu eest valmis sobiva kimbu just sinu või su lähedase soovide järgi ja toome ka Pärnu piires kohale. Sinu päev, mille eest meie hoolitseme.

Pulmaisa/õhtujuht

Minu abikaasa on pulmaisa Priit Jaeger. Tema “esimene” pruutpaar on olnud õnnelikus abielus juba 30 aastat. Ta on pulmi ja pidusid juhtinud kõik need aastad.

Viimased 12 aastat oleme peokorraldust koos teinud. Priitu peojuhiks valides hoiatame alati ette, et ta ei oska nö “igavat konverentsi“ korraldada. Meie peod jutustavad peo tellija “lugu”, on samal ajal nii südamlikud kui ka lõbusad ja hoogsad.

Peojuhte on väga palju erinevaid. Selge on see, et igal inimesel on õhtujuhi osas oma maitse ja eelistus. Pulmakorraldajana puutun kokku paljude teiste õhtujuhtide ning pulmaisade-emadega. Kliendiga kohtudes, saan omast kogemusest anda nõu peojuhi valiku osas.

Paberikunst

Kõik minu tehtud paberist tooted on eritellimusel valminud. Teen õnnitluskaarte, albumeid, karpe, kohakaarte ja ametimärke vastavalt soovile ja vajadusele.

Kujunduse, materjali valiku ja värvitoonid lepime alati kliendiga eelnevalt kokku.

Klientide tagasiside

Üks soe meenutus vihmasest suvepäevast! Pulmapidu oli täiega äge! Kõik oli nii ilus, täpselt nii nagu olime planeerinud. Väga suur osa peo õnnestumises oli teil. Täname teid mõistmise, toetuse ja suure panuse eest! Usaldasime teid täielikult ja see oli õigustatud. Kõik detailid olid läbimõeldud, ükski asi ei tekitanud piinlikkust ega ükski tegevus pealesunnitud tunnet meis ega ka külalistes. Tundsime, et oleme tähelepanu keskpunktis, kuid see ei olnud kuidagi ebameeldiv pigem vastupidi. Saime ka külalistelt ainult väga positiivset tagasisidet. Eriti kiideti seda, et pidevalt oli tegevust, ei hakanud igav ja ei tekkinud tavapärast pulmade efekti, kus kõik tulevad, joovad ennast täis ja lähevad minema. Toodi välja, et tseremoonia oli väga südamlik, hingeminev, ja kusjuures seda ütlesid ka meesterahvad. Kõik oli lihtsalt super! Teie olete super! On näha, et teile meeldib, see mida teete ja te teete seda hingega. Jätkake samas vaimus!

Natalja ja Indrek

Ükski idee või soov ei saanud takistuseks meie peo korraldamisel ning värskendav lähenemine Gillelt ja Priidult tõi kokkuvõttes suurepäraseid lahendusi. Mitmed head soovitused pulmavanematelt tõid meid ‘maa peale’ tagasi ning mitmed meie ideede juurde jäämised aitasid luua väga omanäolise pulmapeo. Just Sinu, Gille, tähelepanelik kuulamine ja hoolikas ettevalmistumine sisendas meile algusest peale enesekindlust, et liigume õiges suunas. Sa oled palju enamat kui lihtsalt üks pulma ‘assistent’, nagu seisab Su ametinimetusel. Sa oled toimiva peo autor ja suurepärane koordinaator, tõeline usaldusisik kõige tähendusrikkama sündmuse juures. Sa teed kõike kindla täpsusega ja sama südamelähedaselt, nagu teeks iseendale. Tänud selle õnnestunud päeva eest võlgneme just Sinu aastapikkusele tööle ja pühendumisele. Priit – me teadsime algusest peale, et Sa oled äärmiselt hea suhtleja ja õhtujuht. Kuid Sinu tõeline karisma tuli välja alles pulmapäeva käigus. Sa oled vaieldamatu peo hing ja rahva ees täielik superstaar. Sa suhestud hetkega külalistega, juhid tähelepanu ja krutid mängulist pinget, et hetk hiljem mõni heasüdamlik vimka visata ja rahvast nõrkemiseni naerutada. Kõige selle mängulisuse ja naljade vahelt ei puudu aga ka mõni tõsine ja hinge puudutav pöördumine, mis noorpaaril ega külalistel selle õhtu erilisust ei lase unustada. Komplimente pulmaisa kohta on tulnud kõikidelt külalistelt ja ise võtame mütsi maha Su ande, suhtumise ja tegemiste ees.

Liilian ja Mihkel

Enne esimest kohtumist oli juba päris mitu meetrit kirjavahetust e-maili ja facebooki teel tehtud, mis oli väga tore ja armas. Gille oli juba siis suureks abiks ja suunajaks enne seda, kui sai kokkulepitud, et Teie meie pulmapäeva juhite. Facebookis vahetasime lõpuks kokku 400 sõnumit!!! See näitab seda kui palju on vaja suhelda, et mõlemad pooled saaksid üheselt aru mida pruutpaar ootab. See on tohutu infovoog ja näitab veelkord, et ei piisa lihtsalt kohtumistest. Te olete ära teinud sõnulseletamatu töö, et meie päev saaks täpselt selline nagu see sai- PERFEKTNE! Kohtumisele minna oli lihtne, virtuaalne põhi oli Gillega laotud … Eestlasele ebamaiselt avatud ja rõõmsad Gille ja Priit tervitasid meid väga soojalt! Endal oli ikka täitsa imelik, ei saanud me sõnagi suust. Priit rääkis ikka väga palju. Erol tekkis kohe arvamus, liiga palju räägivad- ei tea kas ikka on hea kokkuvõttes. Leevi oli hoopis positiivsemalt meelestatud. Talle kohe meeldis, et naine teeb põhitöö ja mees viib ellu suure finaali. Olgugi et Erol olid vastakad tunded, jäid siin Leevi argumendid teise valiku vahel peale. Väga otsustavaks sai ikkagi see, et Teie Gille ja Priit teete seda koos. Tulevased abiellujad, Pulmaisa on siiski inimene ja kõike meeles pidada pole lihtsalt võimalik. Aga kui sul on kõrval Särav Punapea Gille, siis sujub kõik V E A T U L T !

Leevi ja Ero

Tutvu korraldatud sündmuste galeriiga

Teostame koos Sinu unistuse!

Iga sündmus on ainulaadne, nagu Sina!

Võta meiega ühendust ja aitame sul luua sündmuse, mis peegeldab sinu isikupära ja unistusi!

Gillection